Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 15:38
Reklama
Reklama
Reklama

Gang Marcela zaśpiewał w kościele ZDJĘCIA

Zespół Gang Marcela wystąpił 11 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej w Skalmierzycach. Artyści wykonali kolędy i pastorałki.
Gang Marcela zaśpiewał w kościele ZDJĘCIA

W ten sposób parafia zakończyła obchody Bożego Narodzenia. 11 stycznia licznie przybyli do kościoła parafianie wysłuchali koncertu. Nietypowego, bo w wykonaniu grupy Gang Marcela występującej na polskiej scenie od 1979 r. z muzyką county-pop. Tym razem artyści zaprezentowali się w repertuarze  świątecznym, śpiewając kolędy i pastorałki. Gospodarzem uroczystości był ks. kanonik Sławomir Nowak, proboszcz parafii.

 

MIK, fot. Radio Rodzina Kalisza


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 36°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama