Porzucili suczkę ze szczeniętami w lesie. Wyrok wywołuje dyskusję ,,Ś𝐦𝐢𝐞𝐬𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚 𝐤𝐚𝐫𝐚''
Przed Sądem Rejonowym w Ostrzeszowie zapadł wyrok w sprawie porzucenia suczki wraz z nowo narodzonymi szczeniętami. Do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku w lesie na terenie gminy Kraszewice. Sąd uznał oskarżonych za winnych.
24.06.2026 11:36
2