Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 18:59
Reklama
Reklama
Reklama

Środa w Środzie. KKS odrabia zaległości

Na zaległy mecz 19. kolejki grupy 2 trzeciej ligi piłkarze KKS-u pojadą w środę do... Środy Wielkopolskiej. Tam właśnie zmierzą się z miejscową Polonią.
Środa w Środzie. KKS odrabia zaległości

Spotkanie zaplanowane było pierwotnie na 17 marca, ale z uwagi na zły stan boiska zostało przełożone. Nowy termin wyznaczono na 16 maja. Rywale KKS-u plasują się na ósmej lokacie w tabeli grupy 2 trzeciej ligi, czyli trzy pozycje niżej od kaliskiej drużyny. Wygrali trzy ostatnie starcia, w tym pucharowe z ligowym oponentem, Sokołem Kleczew, wyszarpując w końcówce awans do kolejnej rundy wojewódzkiego Pucharu Polski.

Jesienią przy Wale Matejki padł bezbramkowy remis. Środowa konfrontacja w Środzie Wielkopolskiej rozpocznie się o godzinie 17:00.

(mso)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 34°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama