Reklama
wtorek, 23 czerwca 2026 13:13
Reklama
Reklama
Reklama

Wojska Polskiego z przeszkodami

Drogowcy kierują kolejne siły na aleję Wojska Polskiego. Remonty trwają już w kilku miejscach tej drogi, a od poniedziałku do mapy utrudnień w tym ciągu drogowym trzeba będzie dodać skrzyżowanie Wojska Polskiego z ulicą Staszica.  
Wojska Polskiego z przeszkodami

Na skrzyżowaniu z ul. Staszica drogowcy będą wymieniać krawężniki. W związku z pracami na tym odcinku Wojska Polskiego jezdnia  będzie częściowo zwężona i nastąpią częściowe zmiany w oznakowaniu tego skrzyżowania. Remont ma trwać dwa tygodnie.

Drogowcy nadal kontynuują prace na skrzyżowaniu Wojska Polskiego z ul. Skłodowskiej – Curii,  a dziś wieczorem wejdą na  skrzyżowanie WP z Serbinowską i Złotą.

Przez najbliższe 10 dni na tych dwóch skrzyżowaniach remontowane będą zewnętrzne pasy jezdni wzdłuż alei Wojska Polskiego oraz wloty ulic poprzecznych.

Na czas robót aleja na tych odcinkach będzie częściowo zwężona, a przejazdy poprzeczne wzdłuż ul. Serbinowskiej i Złotej zostaną zamknięte. Zarząd Dróg Miejskich informuje, że na czas remontu ulic wyznaczone zostaną objazdy. 

MS. fot. archiwum


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 25°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 9 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: abcdef Treść komentarza: Dlaczego znowu się narzucasz? Przecież Dostojna Rada pod wodzą Jego Ekscelencji Przewodniczącego jasno wytłumaczyła Ci, że nocny problem alkoholowy w naszym starożytnym grodzie nie występuje. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:40 Źródło komentarza: „𝗪𝘆𝘀𝘇𝗹𝗶 𝘇 𝗚𝗼𝗹𝗳𝗮 𝗶 𝗿𝘂𝘀𝘇𝘆𝗹𝗶 𝗱𝗼 𝗸𝗶𝗲𝗿𝗼𝘄𝗰𝘆”. Świadek nagrał całe zajście Autor komentarza: Kazik Treść komentarza: I pomyśleć, że ogromna ilość durniów w Polsce antyimigrancką histerię podgrzewa i różnymi "inżynierami" straszy. Zaś tego co nasze, ochrzczone i na rekolekcjach wychowane „orły”, „sokoły” wyczyniają, ta rzesza narodowych patriotów zdaje się nie widzieć. A jeśli już widzą, to bagatelizują. Np. posełka B. Mazurek brutalnego ataku i skopania protestującego „lewaka” NIE POCHWALIŁA, ale „zgrabnie”, bezczelnie i eufemistycznie „wyrażeniem emocji” nazwała. Można więc domniemywać, że ci dwaj bandyci także emocjom swoim upust dali, zaś dobry adwokat o uniewinnienie zawalczy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:51 Źródło komentarza: Najpierw pili razem w Kaliszu. Potem pięści poszły w ruch Autor komentarza: Barnaba Treść komentarza: Akcent hołota z centrum miasta. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:38 Źródło komentarza: „𝗪𝘆𝘀𝘇𝗹𝗶 𝘇 𝗚𝗼𝗹𝗳𝗮 𝗶 𝗿𝘂𝘀𝘇𝘆𝗹𝗶 𝗱𝗼 𝗸𝗶𝗲𝗿𝗼𝘄𝗰𝘆”. Świadek nagrał całe zajście Autor komentarza: 👎 Treść komentarza: Dożywocie dla bandziorów i tak nic dobrego nie będzie z tych wykolejeńców.Patol na całe życie pozostaje patolem. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:27 Źródło komentarza: Najpierw pili razem w Kaliszu. Potem pięści poszły w ruch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama