Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 16:02
Reklama
Reklama
Reklama

Spotkanie z superligowcami

W piątek piłkarze ręczni MKS-u Kalisz rozpoczną rywalizację w turnieju Szczypiorno Cup, ale kibicom zaprezentują się dwa dni wcześniej. Otwarte spotkanie odbędzie się 2 sierpnia w kaliskim ratuszu.
Spotkanie z superligowcami

Szczypiorniści oraz trenerzy beniaminka PGNiG Superligi pojawią się w Sali Recepcyjnej na zaproszenie prezydenta Kalisza Grzegorza Sapińskiego. Włodarz miasta złoży gratulacje za ciężką pracę wykonaną przez zespół w zeszłym sezonie, której efektem był historyczny awans na najwyższy szczebel rozgrywek w kraju.

Początek środowego spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Jest ono otwarte dla wszystkich, więc kibice będą mogli porozmawiać z zawodnikami i szkoleniowcami o najbliższych planach, a także nastrojach przed turniejem Szczypiorno Cup, który od piątku do niedzieli rozegrany zostanie w kaliskiej Arenie.

(mso)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 36°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama