Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 07:09
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejna pijana matka w tym mieście. Policja potwierdziła zgłoszenie

Około 40-letnia kobieta, będąc pod wpływem alkoholu, miała pod opieką 11-letniego syna. Dziś w Ostrowie Wielkopolskim policjanci interweniowali w tej sprawie w jednym z mieszkań w bloku.
Kolejna pijana matka w tym mieście. Policja potwierdziła zgłoszenie

Autor: fot. poglądowe, policja.pl

Policja otrzymała zgłoszenie, że w jednym z mieszkań około 40-letnia kobieta jest pijana, a wraz z nią przebywa jej 11-letni syn. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce i niestety potwierdzili tę informację. 

Kobieta miała promil alkoholu w organizmie. Chłopcu zapewniono opiekę. Sprawa zostanie skierowana do Sądu Rodzinnego - przekazuje ostrowska policja.

Przypomnijmy, pod koniec kwietnia, również w Ostrowie policja i ratownicy medyczni interweniowali w jednej z kamienic, gdzie 39-latka, będąca w piątym miesiącu ciąży i mająca pod opieką niespełna rocznego chłopca, była kompletnie pijana. Wydmuchała blisko 3 promile. O tej sprawie pisaliśmy TUTAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Strych 14.05.2023 11:04
Najciekawsze jest to że minister Ziobro tak namieszał w prawie i tak pozmieniał że osoby które są na stanowiskach państwowych czy to lekarze czy sędziowie czy prokuratorzy czy jednostki sprawujące odpowiedzialność miasta gminy są bezkarni tylko zwykły Kowalski czy tam Nowak na takich jest surowe prawo oczywiście wymyślone pod rząd pisu

Patriota 14.05.2023 10:53
Niewiem kiedy nastąpi przebudzenie ludności rząd plus cała reszta różnych instytucji mają nas w dupie są na to niezbite dowody nie liczy się troska o naród tylko jebane wybory

Iwona 13.05.2023 21:00
Nasze procedury w celu ochrony dzieci powiem krótko po prostu ich nie mamy żal patrzeć jak malo pomagamy dzieciom ktore tej pomocy potrzebuja dopiero sie budzimy gdy jest tragedia ale co z tego jak nic nie zmieniamy i dalej dzieciom dzieje sie jak sie dzieje

Patriota 13.05.2023 18:01
Co wy sie przejmujecie kobieta z kijowa oni tam pija na potege dzieci bez opieki to standard potrzeba 100lat zeby ciemnote troche ucywilizowac

Anna 13.05.2023 19:19
Malo tego w galeri w poznaniu byl bajkoland dla dzieci za darmo gdy rodzice robili zakupy teraz nie bo panie z kijowa zostawialy dzieci na caly dzien bez pireuszek wody jedzenia a w tym czasie co robily mozna sie domyśleć

Patriota 13.05.2023 18:01
Co wy sie przejmujecie kobieta z kijowa oni tam pija na potege dzieci bez opieki to standard potrzeba 100lat zeby ciemnote troche ucywilizowac

Jachu 13.05.2023 17:37
Alkohol jest strasznie tani i dostępny na każdym kroku. Butelka alkoholu kosztuje tyle co kilogram niektórych warzyw. Naprawdę dziwicie się że ludzie piją ???

zxc 13.05.2023 17:46
Jachu 13.05.2023 17:37
Alkohol jest strasznie tani i dostępny na każdym kroku. Butelka alkoholu kosztuje tyle co kilogram niektórych warzyw. Naprawdę dziwicie się że ludzie piją ???
dawno nie piles co ? To nie alkohol jest tani ale warzywa drogie, akurat w tym temacie woda ognista zaczyna kosztowac odpowiednio, jezeli sie nie myle na przestrzeni paru lat 50 zl za pol litra bedzie tak wiec, niby szkoda ze cale spoleczenstwo placi za alkoholikow ktorych jest ile 10-20 procent? Ale skoro spoleczenstwo chce byc nowoczesne i dobre to jest to ofiara ktora wiekszosc musi poniesc dla ochrony przed samym soba tych slabszych.

XXX 13.05.2023 17:32
Nie wiem jaka jest sytuacja tej rodziny, czy matka pije codziennie czy może to sporadyczna sytuacja... ? Nie popadajmy jednak w skrajność.. Są rodziny w ktorych codziennie rodzice piją i biją i uchodzi im to na sucho.

iż że 13.05.2023 16:16
Pisać, dzwonić, donosić. Być może jeden donos na 1000 uratuje życie dziecka. Madki, ogarnijcie się!

zxc 13.05.2023 16:42
iż że 13.05.2023 16:16
Pisać, dzwonić, donosić. Być może jeden donos na 1000 uratuje życie dziecka. Madki, ogarnijcie się!
nic to nie zmieni, przyzwolenie spoleczne jesty i tyle... Na szczescie duzo sie zmienilo na przestrzeni wielu lat, na boga sam sadzilem lat 10 temu ze danie "klapsa" nie jest problemem i mimo ze samemu nigdy mi sie nie zdazylo sam nie wiem dlaczego tak uwazalem czy dlatego ze widzialem takie "sprawy" czy to ze jako dziecko sam dostalem nie raz sam nie wiem cieszy mnie to ze w chwili obecnej nie uwazam aby bylo to OK ale czy bede dzwonil na policje za kazdym razem kiedy widze cos takiego NIE, poniewaz mam doswiadczenia osobiste ktore podwazyly w mojej psychice SPRAWNOS PANSTWA POLSKIEGO w takich sytuacjach. Temat generalnie trudny ale jeden z wielu w ktorych nasze panstwo zwychajnie nie dowozi. Co z nas za narod skoro nie szanujemy swoich dzieci pamieta ktos jeszcze piosenke "wszystkie dzieci nasze sa"... A co do pijanych matek, wiesz jak sie nie czujesz na silach masz matke, ciotke kogokolwiek kto moze faktycznie powinien sie zajach wychowaniem, za jakis czas rozum Ci wroci i nie bedziesz chlac... Szkoda dzieciaka i tyle.

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 23°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: NN Treść komentarza: Pogoda nie służy podróżowaniu, dlatego wymaga jeszcze większego skupienia na drodze. Największą bolączką na naszych drogach jest brawura i brak umiejętności, brak znajomości przepisów. Przykład z dnia dzisiejszego po godzinie 15-tej, podaję godzinę bo mam nadzieję, że może ten ktoś doczyta i wyciągnie wnioski , kierowca karetki z kaliskiego pogotowia nie używa prawego kierunkowskazu zjeżdżając z ronda HDK jadąc do szpitala od osiedla Dobrzec. Ponieważ jeżdżę tam często, często spotykam takich zawodowców, którzy nie wiedzą którego kierunkowskazu użyć przy zjeżdżaniu z ronda. Kiedyś kierowcami karetek byli zawodowcy, dziś strach się bać. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:32 Źródło komentarza: Karambol na krajówce. Zderzyły się dwie ciężarówki i dwa samochody osobowe Autor komentarza: Lajkonik Treść komentarza: Podobno zakład był zagrożony koleją CPK że za blisko tory będą. A teraz rozbudowa zakładu? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:16 Źródło komentarza: Zakład lotniczy do rozbudowy. Inwestycja może ruszać Autor komentarza: pracownik Treść komentarza: Wcale nie jest tak, jak Pan pisze. PWK ma akurat dużo stanowisk biurowych i około-produkcyjnych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:15 Źródło komentarza: Zakład lotniczy do rozbudowy. Inwestycja może ruszać Autor komentarza: Zły Treść komentarza: Jest 16.26 i nadal całkowicie zablokowana. W czasie wojny czołg sprawny spychał na pobocze czołg uszkodzony i jechał dalej. Tutaj dwa małe kląkry w rowie , dwa duże na pasie ruchu i 5 godzinę robią porządek. A dodać trzeba, że nie było poszkodowanych. Burdel w kierowaniu ruchem, a właściwie brak kierowania. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:31 Źródło komentarza: Karambol na krajówce. Zderzyły się dwie ciężarówki i dwa samochody osobowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama