Już dziś rozpoczynają się 29. Dni Nowych Skalmierzyc. Tegoroczne święto miasta potrwa dwa dni i odbędzie się na placu przed dworcem kolejowym.
Piątkowy wieczór upłynie pod znakiem muzyki. O godzinie 19:00 przed publicznością wystąpi Miejsko-Gminna Orkiestra Dęta przy OSP Skalmierzyce, natomiast o godz. 21:00 na scenie pojawi się zespół Raz, Dwa, Trzy.
Sobotnią gwiazdą wydarzenia będzie Ania Wyszkoni, której koncert rozpocznie się o godzinie 21:00.
Organizatorzy przygotowali również atrakcje dla najmłodszych. W sobotę, w godzinach od 15:00 do 20:00 w parku miejskim na dzieci czekać będą animacje oraz dmuchane zamki.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wszystkie koncerty odbędą się na placu przed dworcem kolejowym.


Napisz komentarz
Komentarze