Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 12:16
Reklama
Reklama
Reklama

Koniec utrudnień w okrąglaku! Pacjenci znów wejdą głównym wejściem

Pacjenci i odwiedzający mogą już ponownie korzystać z głównego wejścia do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu. Zakończyła się jego kompleksowa modernizacja, dzięki której poprawiły się bezpieczeństwo i dostępność budynku.
Koniec utrudnień w okrąglaku! Pacjenci znów wejdą głównym wejściem

Autor: fot. Szpital Kalisz

Główne wejście do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu od strony ulicy Poznańskiej zostało ponownie otwarte po modernizacji. Pacjenci i odwiedzający mogą już z niego korzystać.

W ramach prac przebudowano strefę wejściową. Powstały szersze, antypoślizgowe schody, które zwiększają bezpieczeństwo.

Ważnym elementem jest nowoczesna winda. Ułatwi dostęp osobom z niepełnosprawnościami, seniorom, pacjentom z trudnościami w poruszaniu się i rodzicom z wózkami.

Szpital podkreśla, że inwestycja poprawia komfort i dostępność. Podziękowano mieszkańcom za cierpliwość podczas prac, które wiązały się z utrudnieniami.

 

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 33°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama