Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 15:44
Reklama
Reklama
Reklama

Ogromny sukces młodych sportowców z powiatu! Zostali wicemistrzami Polski

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobnie Siódmym osiągnęli ogromny sukces podczas Wielkiego Finału 9. edycji Drużyny Energii w Gdyni. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci szkoły wywalczyli tytuł wicemistrzów Polski, potwierdzając, że należą do najlepszych młodych drużyn sportowych w kraju.
Ogromny sukces młodych sportowców z powiatu! Zostali wicemistrzami Polski

Ogromny sukces uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobnie Siódmym. Reprezentanci szkoły wywalczyli tytuł wicemistrzów Polski podczas Wielkiego Finału 9. edycji programu Drużyna Energii, który odbył się w Gdyni.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym znalazł się w gronie finalistów 9. edycji programu Drużyna Energii i reprezentował swoją szkołę podczas Wielkiego Finału w Gdyni.

Do rywalizacji przystąpiła 20-osobowa drużyna uczniów. Dwudniowy wyjazd rozpoczął się od zajęć integracyjnych oraz zwiedzania Gdańska i Gdyni. Uczestnicy wzięli również udział w treningu rugby, który dostarczył im wielu sportowych emocji i nowych doświadczeń.

Kulminacyjnym momentem był Wielki Finał Drużyny Energii. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a uczniowie ze Stobna Siódmego wykazali się zaangażowaniem, współpracą i sportowym charakterem.

Ich wysiłek przyniósł znakomity rezultat – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym zdobył tytuł Wicemistrzów Polski 9. edycji Drużyny Energii.

Do sukcesu drużynę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Tułacz-Dzikowska oraz Cezary Piotrowski, którzy pełnili rolę trenerów zespołu.

 

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 36°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama