Ogromny sukces uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobnie Siódmym. Reprezentanci szkoły wywalczyli tytuł wicemistrzów Polski podczas Wielkiego Finału 9. edycji programu Drużyna Energii, który odbył się w Gdyni.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym znalazł się w gronie finalistów 9. edycji programu Drużyna Energii i reprezentował swoją szkołę podczas Wielkiego Finału w Gdyni.
Do rywalizacji przystąpiła 20-osobowa drużyna uczniów. Dwudniowy wyjazd rozpoczął się od zajęć integracyjnych oraz zwiedzania Gdańska i Gdyni. Uczestnicy wzięli również udział w treningu rugby, który dostarczył im wielu sportowych emocji i nowych doświadczeń.
Kulminacyjnym momentem był Wielki Finał Drużyny Energii. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a uczniowie ze Stobna Siódmego wykazali się zaangażowaniem, współpracą i sportowym charakterem.
Ich wysiłek przyniósł znakomity rezultat – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym zdobył tytuł Wicemistrzów Polski 9. edycji Drużyny Energii.
Do sukcesu drużynę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Tułacz-Dzikowska oraz Cezary Piotrowski, którzy pełnili rolę trenerów zespołu.







Napisz komentarz
Komentarze