Kolegium Sędziów Kalisz poinformowało o awansie Pawła Wrzeszczyńskiego do grona arbitrów Betclic 1. Ligi. Od nowego sezonu kaliszanin będzie prowadził spotkania na zapleczu Ekstraklasy, dołączając jednocześnie do kategorii sędziów Top Amator A.
To kolejny etap w karierze arbitra, będący efektem wieloletniej pracy, konsekwencji i zdobywanego doświadczenia podczas prowadzenia meczów niższych klas rozgrywkowych.
Awans Pawła Wrzeszczyńskiego jest także powodem do dumy dla lokalnego środowiska sędziowskiego. Jak podkreśla Kolegium Sędziów Kalisz, to ważne wyróżnienie nie tylko dla samego arbitra, ale również dla całego regionu.
Z okazji awansu Pawłowi Wrzeszczyńskiemu złożono gratulacje oraz życzenia trafnych decyzji i powodzenia podczas prowadzenia spotkań na boiskach Betclic 1. Ligi.

Napisz komentarz
Komentarze