Reklama
czwartek, 25 czerwca 2026 17:57
Reklama
Reklama
Reklama

Sędzia z Kalisza na zapleczu Ekstraklasy. Paweł Wrzeszczyński z kolejnym awansem

To kolejny ważny krok w sędziowskiej karierze Pawła Wrzeszczyńskiego. Arbiter związany z Kolegium Sędziów Kalisz wywalczył awans do Betclic 1. Ligi i od nowego sezonu będzie prowadził mecze na zapleczu Ekstraklasy.
Sędzia z Kalisza na zapleczu Ekstraklasy. Paweł Wrzeszczyński z kolejnym awansem

Autor: fot. fb/ Kolegium Sędziów Kalisz

Kolegium Sędziów Kalisz poinformowało o awansie Pawła Wrzeszczyńskiego do grona arbitrów Betclic 1. Ligi. Od nowego sezonu kaliszanin będzie prowadził spotkania na zapleczu Ekstraklasy, dołączając jednocześnie do kategorii sędziów Top Amator A.

To kolejny etap w karierze arbitra, będący efektem wieloletniej pracy, konsekwencji i zdobywanego doświadczenia podczas prowadzenia meczów niższych klas rozgrywkowych.

Awans Pawła Wrzeszczyńskiego jest także powodem do dumy dla lokalnego środowiska sędziowskiego. Jak podkreśla Kolegium Sędziów Kalisz, to ważne wyróżnienie nie tylko dla samego arbitra, ale również dla całego regionu.

Z okazji awansu Pawłowi Wrzeszczyńskiemu złożono gratulacje oraz życzenia trafnych decyzji i powodzenia podczas prowadzenia spotkań na boiskach Betclic 1. Ligi.

 

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 31°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama