Do redakcji zgłosiła się czytelniczka, która była świadkiem zdarzenia mającego miejsce około godziny 21:00 na ul. Harcerskiej w Kaliszu.
Z jej relacji wynika, że osoby podróżujące Volkswagenem Golfem miały przez dłuższy czas zachowywać się agresywnie wobec innych uczestników ruchu oraz przechodniów.
- Osoby z Golfa jeździły po mieście i cały czas szukały zaczepki, krzyczały do ludzi przechodzących na pasach. Gdy jechaliśmy na skrzyżowaniu Kopernika i Harcerska, osoby jadące Toyotą zmieniały pas ruchu przed skrzyżowaniem. W tym czasie kierowca Golfa miał szukać zaczepki. Gdy samochody zatrzymały się na czerwonym świetle, z Golfa wyszło dwóch mężczyzn, którzy podeszli do Toyoty - relacjonuje świadek.
Według czytelniczki jeden z mężczyzn miał zaatakować kierowcę granatowej https://www.faktykaliskie.info/artykul/62198,lezal-pijany-w-centrum-miasta-chwile-pozniej-zakuto-go-w-kajdankiToyoty. Kobieta twierdzi również, że całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę samochodową, a na nagraniu widoczny jest przebieg sytuacji oraz tablica rejestracyjna pojazdu.
Świadek poinformowała nas także, że nagranie zostało przesłane do policji.
Jeżeli kierowca granatowej Toyoty uczestniczący w tym zdarzeniu czyta ten artykuł, prosimy o kontakt z naszą redakcją. Osoba, która była świadkiem całej sytuacji, deklaruje, że posiada nagranie z kamerki samochodowej dokumentujące przebieg zdarzenia.

Napisz komentarz
Komentarze