Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 16:59
Reklama
Reklama
Reklama

Najlepszy w 10. serii. Wyróżnienie dla Marka Szpery

Marek Szpera został najlepszym graczem 10. serii PGNiG Superligi. Wyboru dokonali internauci spośród trzech zawodników wskazanych przez dziennikarzy.
Najlepszy w 10. serii. Wyróżnienie dla Marka Szpery

Rozgrywający Energi MKS otrzymał nominację od redakcji Przeglądu Sportowego. W głosowaniu kibiców pokonał zawodników NMC Górnik Zabrze – Adriana Kondratiuka i Bartłomieja Tomczaka. To pierwsze takie wyróżnienie dla zawodnika kaliskiego klubu w bieżącym sezonie.

Przypomnijmy, że Marek Szpera był najskuteczniejszym graczem piątkowego spotkania z MMTS-em Kwidzyn (27:23). Na listę strzelców wpisywał się ośmiokrotnie, przy 73-procentowej skuteczności.

(mso)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 36°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama