O firmie
Początek działalności firmy Adwokat w Europie związany był jedynie z pomocą poszkodowanym w wypadkach. Następnie rozszerzyła ona swoje usługi i obecnie świadczy je we wszystkich krajach świata. W razie wypadku, który miał miejsce za granicą, firma pozywa zagraniczne towarzystwa ubezpieczeniowe. Klient ma szansę otrzymać wyższe kwoty niż podczas likwidowania szkód przez ich reprezentantów. Adwokat w Europie współpracuje także z partnerami zza granicy, by mieć pewność, że postępuje zgodnie z obowiązującym w obcym kraju prawem. Firma świadczy usługi w zakresie prowadzenia korespondencji w obcych językach, przeprowadzania tłumaczeń, weryfikacji orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych, zapewnia poszkodowanym wsparcie psychologiczne, uzyskuje dokumentację medyczną ze szpitali i dokumenty wystawione przez policję, prokuraturę oraz sądy.
Jakie są obszary działalności firmy Adwokat w Europie?
Pomoc prawna za granicą jest udzielana przez firmę tak szybko, jak to możliwe i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Wśród głównych obszarów jej działalności można wymienić uzyskiwanie spadków po krewnych za granicą. Adwokat w Europie oferuje również wsparcie w zakresie wypadków komunikacyjnych i wypadków w pracy, pomaga uzyskać odszkodowania dla poszkodowanych oraz ich bliskich. Pomaga w uzyskaniu świadczeń związanych ze śmiercią bliskiej osoby, zajmuje się arbitrażem międzynarodowym, poszukiwaniem genealogicznych spadkobierców, rozwiązywaniem zagranicznych sporów korporacyjnych, ochroną praw autorskich i usługami windykacyjnymi za granicą.
Dlaczego warto skorzystać z pomocy firmy Adwokat w Europie?
Na stronie internetowej firmy zamieszczony jest formularz, za pomocą którego klienci mogą poprosić o bezpłatną konsultację. Adwokat w Europie może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów, którzy docenili najwyższą jakość usług. Współczynnik wygranych spraw firmy wynosi aż 89%. Obecnie Adwokat w Europie prowadzi współprace z ponad 200 osobami w 21 krajach. Są to klienci nie tylko z państw europejskich, ale i tych z całego świata – Stanów Zjednoczonych, Kanady, Rosji czy Izraela.