Reklama
poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:30
Reklama
Reklama

Łosie na drodze. „Zachowanie spokoju i ostrożności”

09.05.2026 04:06
524 wyświetleń
Kliknij aby odtworzyć

Wypadki z tym dużym zwierzęciem zazwyczaj kończą się tragicznie i dla niego i dla kierowcy. Tym razem od wypadku było o krok, a łosie wracają w to samo miejsce, w okolice ruchliwej drogi kolejną noc z rzędu.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Logik Treść komentarza: Nie za darmo, więc nie narzekaj. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:08 Źródło komentarza: Czytelnik pyta, służby odpowiadają. Tutaj NIE parkujcie! Autor komentarza: ABC Treść komentarza: A po co ten monitoring miejski .? Poszło masę kasy po co żeby mieć czy żeby dbać o bezpieczeństwo. Kto ma nad tym nadzór . ? I kto był wtedy na monitoringu ? Widać nie ogarniają tego . Śmiech na sali . Żeby mieszkańscy byli zaczepieni w sposób agresywny w biały dzień w centrum miasta. I nikt nie reaguje z tego monitoringu . Co to ma być ? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:55 Źródło komentarza: „𝗪𝘆𝘀𝘇𝗹𝗶 𝘇 𝗚𝗼𝗹𝗳𝗮 𝗶 𝗿𝘂𝘀𝘇𝘆𝗹𝗶 𝗱𝗼 𝗸𝗶𝗲𝗿𝗼𝘄𝗰𝘆”. Świadek nagrał całe zajście Autor komentarza: Ja pier..... Treść komentarza: Dożywocie za takie numery. Powinni go w kryminale karmić tym syfem Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:22 Źródło komentarza: Tony przeterminowanej żywności. Trafiały m.in. na kaliskie targowiska! Autor komentarza: Bez znieczulenia 81 Treść komentarza: Przecież nie mają z alkoholem problemu wszędzie kupią właściwie mocniejsze rzeczy również . Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:16 Źródło komentarza: „𝗪𝘆𝘀𝘇𝗹𝗶 𝘇 𝗚𝗼𝗹𝗳𝗮 𝗶 𝗿𝘂𝘀𝘇𝘆𝗹𝗶 𝗱𝗼 𝗸𝗶𝗲𝗿𝗼𝘄𝗰𝘆”. Świadek nagrał całe zajście Autor komentarza: Guru Treść komentarza: Dlatego nie mam mobywatela. Ale barany jak lubia byc bite w doope, to prosze bardzo - intalujcie wszystko na swoich urzadzeniach. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:00 Źródło komentarza: To koniec kartek „awizo”. Urzędowe listy trafią do smartfonów Autor komentarza: CMW Treść komentarza: Ciekawe, -wjazd na posesję też skutkuje przejazdem przez drogę dla rowerów - i co też mandat jak na chilę wyjdę z pojazdu przed bramną by otworzyć wjazd> Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:58 Źródło komentarza: Czytelnik pyta, służby odpowiadają. Tutaj NIE parkujcie!
Reklama