Reklama
środa, 24 czerwca 2026 19:29
Reklama
Reklama
Reklama

TEDxWSKZ, studia podyplomowe i opinie absolwentów — poznaj WSKZ z kilku stron

Wybór uczelni to decyzja, której nie podejmuje się w pięć minut. Liczy się oferta studiów, forma nauki, a także opinie osób, które już studiowały na danej uczelni. Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego oferuje szeroki wybór studiów podyplomowych w różnych obszarach, a dodatkowo 23 maja organizuje konferencję TEDxWSKZ „Sky is the beginning”. Sprawdź, dlaczego z bliska warto przyjrzeć się ofercie WSKZ.
TEDxWSKZ, studia podyplomowe i opinie absolwentów — poznaj WSKZ z kilku stron

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego — wiele obszarów rozwoju, jedna wygodna forma nauki

W ofercie WSKZ jest aż 15 kategorii studiów podyplomowych — od pedagogiki, psychologii i prawa, przez dietetykę, sport, finanse i rachunkowość, bezpieczeństwo, zdrowie i kosmetologię, IT, zarządzanie, marketing, biznes, aż po nieruchomości. Dzięki temu każdy, kto myśli o rozwoju zawodowym, może znaleźć zakres dopasowany do swoich planów — niezależnie od tego, czy chce zdobyć uprawnienia pedagogiczne, zmienić branżę, czy uzupełnić kompetencje potrzebne na obecnym stanowisku.

Studia podyplomowe w WSKZ odbywają się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Oznacza to, że słuchacze przyswajają wiedzę z materiałów udostępnionych na platformie online – opracowanych przez wykładowców i praktyków z renomowanych uczelni.

Opinie absolwentów i referencje — głos tych, którzy już tu studiowali

Nic nie świadczy o jakości Uczelni tak dobrze, jak głosy jej absolwentów. Od ponad 25 lat WSKZ uważnie wsłuchuje się w opinie swoich studentów i słuchaczy, by na ich podstawie nieustannie doskonalić proces nauki.

Pani Patrycja, absolwentka Urbanistyki i Planowania Przestrzennego w WSKZ, podkreśla, że: “Dzięki elastycznej formie nauki i solidnym materiałom udało mi się nie tylko skończyć studia, ale też zdobyć pracę w zawodzie, który naprawdę mnie fascynuje”.

Z kolei Pani Ewa, która ukończyła nauczanie matematyki w wieku 45 lat, zwraca uwagę: „nauka i rozwój są możliwe na każdym etapie życia”.

Wiele z tych opinii o Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego znajdziesz m.in. na stronie wskz.pl w zakładce referencje.

Wśród instytucji współpracujących z WSKZ znajdują się urzędy pracy, szkoły, przedszkola, fundacje, domy kultury, przychodnie oraz przedsiębiorstwa państwowe i prywatne. To dowód na to, że kompetencje absolwentów są cenione na rynku pracy w wielu sektorach.

TEDxWSKZ „Sky is the beginning” — 23 maja we Wrocławiu

Studia to jedna forma rozwoju. Ale są też wydarzenia, które w jednej chwili potrafią zmienić spojrzenie na jakiś temat. Już 23 maja odbędzie się TEDxWSKZ – konferencja naukowa, której celem jest głoszenie kreatywnych idei wartych rozpowszechnienia.

Na scenie pojawią się m.in. prof. dr hab. Mariusz Jędrzejko — pedagog, diagnosta uzależnień, twórca cyklu konferencji „Diagnoza cyberzaburzeń”, a także Aneta Korycińska — polonistka i oligofrenopedagożka, znana jako „Baba od polskiego”, zwyciężczyni VIVELO Top Creators 2024. Wystąpią również prof. Jan Miodek, dr Magdalena El Ghamari, dr Kamil Stępniak, dr Sylwia Książek oraz Martyna Łuszczek.

Pełną listę prelegentów znajdziesz na stronie wydarzenia: tedxwskz.pl.

Jeśli chcesz poczuć atmosferę WSKZ — do zobaczenia 23 maja we Wrocławiu, na TEDxWSKZ!

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 27°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 6 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: efka Treść komentarza: POWIEM TAK --- W SZPITALACH OD ZAWSZE NIGDT NIUE BYŁO DOBRZE . ZAWSZE TRZEBA BYŁO IŚĆ OD LEKARZA PRYWATNIE , BY ZABRAŁ DO SIEBIE NA ODDZIAŁ PACJENTA Z DANA PRZYPADŁOŚCIĄ !!! dalej ---DAWNO POWINNY WRÓCIĆ TZW. KASY CHORYCH I ICH SYSTEM /// PRZESTAĆ LECZYĆ GOŚCI UKRAIŃSKICH --GRATIS I BEZ KOLEJKI !!! ---CO DO LEKARZY ---- PRZESADZAJĄ --- PRZECIEŻ STUDIA MEDYCZNE SĄ W PILSCE NIE PŁATNE --WIEM ,ZE TO SA NAJDROŻSZE STUDIA NA ŚWIECIE --W USA , CZASEM , CAŁE RODZINY SIE SKLADAJA NA STUDIA DLA KREWNIAKA . W POLSCE STUDENCI MEDYCYNY UCZA SIĘ Z PIENIĘDZY POLSKIEGO PODATNIKA , A PO SKONCZONYCH STUDIACH , CHCĄ ZARABIAĆ DUŻO --CZĘSTO WYJEŻDŻAJĄ NA ZACHÓD ---POWINNI ODPRACOWAĆ W POLSCE PRZYNAJMNIEJ 5 LAT . TAKIE JEST MOJE ZDANIE ----A POZA TYM , KIEDYŚ LEKARZA PRZEDE WSZYSTKIM BYŁ CZŁOWIEKIEM ,ONI BYLI KIEDYŚ SKROMNIEJSI ... DZIŚ ----JO SEM PON !!! A RESZTA TO TAKIE NIC !!!!!!!!!!!!!!! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 17:26 Źródło komentarza: Warszawski szpital nie był pierwszy. To tutaj lekarze zarabiali miliony Autor komentarza: M. Treść komentarza: Powinna być wyższa kara pieniężna i prace społeczne. Co z tego że pójdzie siedzieć jak my będziemy musieli typa utrzymywać? Ale oczywiście te "zawiasy" jak najbardziej i to nie 4 mies ale kilka Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:29 Źródło komentarza: Porzucili suczkę ze szczeniętami w lesie. Wyrok wywołuje dyskusję ,,Ś𝐦𝐢𝐞𝐬𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚 𝐤𝐚𝐫𝐚'' Autor komentarza: Anna Sowińska Treść komentarza: Ten szpital jest cześć pacjentów któży tam przebywają na rehabilitacji jak i w szpitalu gdzie mogą w spokoju wychodzić do lasu i oddychać świeżym powietrzem a nie męczyć się w pomieszczeniu niestety jestem pacjentką rehabilitacji i bardzo zadowolona jestem tam jak przebywam dlaczego pacjenci wolom przyjeżdżać do szpitala na Wolicy na rehabilitację niż gdzieś indziej proszę się po pytać a to ze problem jest finansowy to nie odbierajcie pacjentom tego dobrego co im tam na Wolicy się podoba . Szanujcie pacjentów a nie co chwilę muszą zmieniać coś innego w swoim życiu pacjet się nie liczy i lekarze któży tam pracują to widać ze najlepiej zamknąć i pacjentów mnieć w nosie .Niektórzy pracują ciężko na wszystko żeby pomóc pacjetom w ciężkim zdrowiu jak i rehabilitacji proszę pomyśleć o nas pacjentach. A na rehabilitację nigdzie nie będę jeździć bo tu mam blisko i autobus jedzi na Wolice . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:21 Źródło komentarza: Szpital do LIKWIDACJI? „Gdzie ci ludzie pójdą się leczyć?” Autor komentarza: T-72B1 Kontakt-1 TAMARA Treść komentarza: Bandersyny dopiero się rozkręcają. Papiery kraynec kupił na uzbeka i tyle. Więcej w Polsce Gruzinów niż w Gruzji tyle krayncy tego lewego kwitu nakupowali. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:58 Źródło komentarza: Przyjechał ze wschodu. Narobił szkód na 150 tys. zł
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama