Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 05:29
Reklama
Reklama
Reklama

Ile za sylwestra na mieście? Bez jedzenia wychodzi całkiem tanio

300-400 złotych od osoby każą sobie płacić kluby za zabawę sylwestrową. Ale są także oferty dla bardziej oszczędnych.

W Kaliszu dużego wyboru na imprezę taneczną w lokalu nie ma. Taką sylwestrową noc oferuje np. klub Richmond. Za wejście zapłacimy 50 zł/os.  Rezerwacja loży to kolejne 150 zł, w tej cenie jest butelka szampana, a 100 zł z tej kwoty możemy wykorzystać w barze. 

„Wyjątkowe koktajle – barmani z Air Show Flair zachwycą autorskimi recepturami nawet najbardziej wymagających gości. Open bar – baw się bez ograniczeń! Najlepsze hity – DJ Facto zadba o energię na parkiecie” – reklamuje się w sieci jeden z organizatorów imprezy sylwestrowej. I ostrzega, że liczba miejsc jest ograniczona.

Za wstęp na imprezę chce 400 zł od pary.

Gdy nie ma dzieci w domu...

Polacy bawią się tej nocy nie tylko w domach ze znajomymi albo najbliższymi przy włączonym telewizorze, ale chętnie chodzą też na płatne imprezy.

– Pierwszy raz z żoną skorzystaliśmy z takiej oferty jakieś trzy lata temu. Wszyscy znajomi mieli już sylwestrowe plany, dzieci wyjechały do dziadków i zostaliśmy sami. Na szybko znalazłem lokal, który organizował imprezę i kupiłem bilety. Nie znaliśmy tam nikogo, ale i tak było fajnie – opowiada pan Michał.

Przyznaje, że w tym roku ma zamiar powtórzyć ten scenariusz, bo dzieci znowu wyjeżdżają, a organizacja domówki na ostatni moment raczej nie wyjdzie. 

– Już zacząłem się rozglądać za ofertami. Są drogie – wyjazdowe na kilka dni, które w naszym przypadku nie wchodzą w rachubę, i tańsze – wyjście na miasto. Właśnie z nich będę wybierał – dodaje.
300 złotych od osoby

Ile trzeba zapłacić za zabawę w lokalu? Przeglądając oferty, wychodzi, że to przynajmniej 300 zł od osoby.

Choć trzeba też przyznać, że oferta jest bardzo zróżnicowana.

Jeden z klubów oferuje dwa warianty. W pierwszym (350 zł od osoby) jest open bar z alkoholem, ciepłe dania (bufet szwedzki) i tańce na dwóch parkietach.

W opcji drugiej oferowana jest tylko lampka szampana o północy (pozostałe trunki trzeba kupić sobie samemu) i możliwość tańczenia tylko na jednym parkiecie. Ale tu cena jest zdecydowanie niższa – 70 zł w przedsprzedaży i 100 zł w sylwestra.

Im więcej, tym drożej

Generalnie, patrząc na propozycje, tańce i klubowa impreza bez obiadu to koszt od 50 do 120 zł od osoby. Gdyby jednak ktoś chciał w takim miejscu zarezerwować sobie miejsce siedzące, musi wydać już 200 zł od osoby.

Z kolei koszt imprezy z uroczystą kolacją w restauracji to wydatek do 800 zł, a gdy w grę wchodzą dodatkowe atrakcje, jak specjalnie przygotowane degustacje w lepszych restauracjach, to koszt rośnie do 1000 zł od osoby.

Drożej jest także na balach hotelowych, połączonych często z noclegiem – do 1400 zł od osoby.


PRZECZYTAJ TAKŻE:
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ptolemeusz 30.12.2025 09:18
No jak sylwestra na mieście, to tylko z drabiną.

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 21°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 9 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Ola Treść komentarza: Od sierpnia będzie otwarta. Podobno stawki są tak wysokie, że potrzeba było kilku miesięcy na ich zgromadzenie. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 00:44 Źródło komentarza: Koniec utrudnień w okrąglaku! Pacjenci znów wejdą głównym wejściem Autor komentarza: Jolanta Treść komentarza: Nie idzie się do lekarza tym bardziej do chirurga, który poświęca 2 minuty na jednego pacjenta , a w gabinecie kilku pacjentów , trochę intymnie powinien potraktować wizytę. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 22:48 Źródło komentarza: 2 minuty na pacjenta? Szokujące listy kaliskiej Poradni FAKTY INTERWENCJA Autor komentarza: chciwerolasy Treść komentarza: najbardziej to wysuszają rolnicy, którzy obsiewają pola po 3 razy w roku i podlewają z nielegalnych studni. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:09 Źródło komentarza: Upały wysuszają Polskę. Mieszkańcom grożą puste krany Autor komentarza: Harald Treść komentarza: Od komuny nic się nie zmieniło. Praca biurowa jest dla koneksji rodzinnych . Teraz promują małżeństwa z dziećmi. I nie ma nic w tym złego , Kto ma lepsze układy dostaje fajną fuchę żeby się nie narobić za dużo. Lecz chętnych na produkcję gdzie Jest wysoki nacisk na dokładność jakoś nikt się nie pcha . To nowsza wersja pracy na akord . A w tedy łatwo o pomyłkę lecznikogo to nie obchodzi . Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:42 Źródło komentarza: Zakład lotniczy do rozbudowy. Inwestycja może ruszać
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama