Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 09:51
Reklama
Reklama
Reklama

Dziewczynka pędziła na hulajnodze. Z dużą prędkością wjechała w seniorkę

13-letnia dziewczyna jadąca hulajnogą elektryczną potrąciła około 80-letnią kobietę. Seniorka z obrażeniami nogi trafiła do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.
Dziewczynka pędziła na hulajnodze. Z dużą prędkością wjechała w seniorkę

Autor: fot. ostrow24.tv

Wczoraj, około godziny 21:00, na chodniku wzdłuż ulicy Olsztyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do poważnego wypadku z udziałem hulajnogi elektrycznej.

Według wstępnych ustaleń policji, 13-letnia dziewczyna poruszająca się hulajnogą z dużą prędkością wjechała w około 80-letnią kobietę. Siła uderzenia była na tyle duża, że seniorka przewróciła się i doznała złamania nogi. Poszkodowana została przetransportowana karetką do szpitala.

Na miejsce wezwano policję, a chwilę później pojawił się także ojciec nastolatki. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić szczegółowe okoliczności zdarzenia. 

Jak ustalono, chodnik w tym rejonie nie jest oświetlony, jednak hulajnoga była wyposażona we własne oświetlenie.

Więcej zdjęć z tego zdarzenia znajdziecie TUTAJ

 

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

As 17.08.2025 09:56
W tym wieku złamanie np. biodra to jakieś 30% szans na zgon w ciągu roku z powodu komplikacji zdrowotnych. Taka młoda, a już w 1/3 zabójczyni...

Tomasz 15.08.2025 21:50
Trochę to zaczyna wyglądać jak swego czasu z quadami. Wtedy też durni rodzice kupowali na potęgę swoim pociechom bez względu na wiek. Trochę to ucichło. Teraz z hulajnogami. Dzieci mają się ruszać, a nie pędzić na elektrycznych maszynach.

WIŚNIA 15.08.2025 20:08
Każdy użytkownik UTO powinien mieć dodatkowe ubezpieczenie NW I OC.

* Podpis 15.08.2025 13:27
Problemem nie są hulajnogi tylko DEBILNE pokolenie - bezmózgie ameby.

Pax Christi 16.08.2025 11:35
Zamiast bezpodstawnie obwiniać POLSKIE dzieci media powinny podać informację jakiego WYZNANIA była ta nastolatka. Zdziwiłbyś się.

dziadek 16.08.2025 12:32
Zgadzam się...mam 60 lat...jeżdżę samochodem, rowerem i na hulajce elektrycznej...ale mam mózg i myślę, w przeciwieństwie do tego pokolenia....w większości....2000 debil plus...

Pelagia 15.08.2025 11:07
Hulajnogi elektryczne po 18 roku życia , po odpowiednim przeszkoleniu tak jak na kartę rowerową, lub prawo jazdy, w kaskach na głowie, rodzice tej dziewczynki powinni pokryć teraz koszty leczenia tej kobiety a nie zeby z podatków innych ludzi szło na to leczenie. Dzieciaki rozdwydżone , bo oni chcą to rodzice kupują , bo muszą mieć , za naszych czasów było o wiele spokojniej. Ostatnio pod Tęczą też musiałam Pani na chodniku zejść bo ona rowerem jedzie , gdzie są od tego ścieżki rowerowe lub w tym momencie powinna ulicą jechać a nią ja na wąskim chodniku muszę schodzić bo dama na rowerze jedzie.

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 31°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Ola Treść komentarza: Od sierpnia będzie otwarta. Podobno stawki są tak wysokie, że potrzeba było kilku miesięcy na ich zgromadzenie. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 00:44 Źródło komentarza: Koniec utrudnień w okrąglaku! Pacjenci znów wejdą głównym wejściem Autor komentarza: Jolanta Treść komentarza: Nie idzie się do lekarza tym bardziej do chirurga, który poświęca 2 minuty na jednego pacjenta , a w gabinecie kilku pacjentów , trochę intymnie powinien potraktować wizytę. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 22:48 Źródło komentarza: 2 minuty na pacjenta? Szokujące listy kaliskiej Poradni FAKTY INTERWENCJA Autor komentarza: chciwerolasy Treść komentarza: najbardziej to wysuszają rolnicy, którzy obsiewają pola po 3 razy w roku i podlewają z nielegalnych studni. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:09 Źródło komentarza: Upały wysuszają Polskę. Mieszkańcom grożą puste krany Autor komentarza: Harald Treść komentarza: Od komuny nic się nie zmieniło. Praca biurowa jest dla koneksji rodzinnych . Teraz promują małżeństwa z dziećmi. I nie ma nic w tym złego , Kto ma lepsze układy dostaje fajną fuchę żeby się nie narobić za dużo. Lecz chętnych na produkcję gdzie Jest wysoki nacisk na dokładność jakoś nikt się nie pcha . To nowsza wersja pracy na akord . A w tedy łatwo o pomyłkę lecznikogo to nie obchodzi . Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:42 Źródło komentarza: Zakład lotniczy do rozbudowy. Inwestycja może ruszać
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama