Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 09:55
Reklama
Reklama
Reklama

Dramat na ulicy. Mężczyzna podciął sobie gardło na oczach przechodniów

Dramatyczne sceny rozegrały się w Pleszewie. 47-letni mężczyzna na oczach ludzi podciął sobie gardło. Świadkami zdarzenia byli przerażeni przechodnie, w tym dzieci. Na miejsce szybko wezwano służby ratunkowe, które udzieliły mu pomocy, a mężczyzna trafił do szpitala
Dramat na ulicy. Mężczyzna podciął sobie gardło na oczach przechodniów

O sytuacji informuje portal Pleszew24.info. Wczoraj, w poniedziałek 2 września w rejonie Złotego Miecza w Pleszewie doszło do dramatycznego zdarzenia. Około godziny 17:00, 47-letni mężczyzna na ulicy dokonał samookaleczenia, podcinając sobie gardło. Na miejscu zdarzenia znajdowało się kilka osób, w tym dzieci, które były świadkami tego przerażającego aktu.

Po wezwaniu służb ratunkowych, mężczyzna oddalił się z miejsca. Został odnaleziony przez policjantów kilkaset metrów dalej. Na miejscu udzielono mu natychmiastowej pomocy, po czym karetką przewieziono go do Pleszewskiego Centrum Medycznego.

- Pacjent obecnie przebywa na oddziale chirurgicznym. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, szczęśliwie nie doszło do przecięcia tętnicy szyjnej - poinformował Ireneusz Praczyk, rzecznik pleszewskiego szpitala

Niewiele brakowało, a zdarzenie mogłoby zakończyć się tragedią. Gdyby mężczyzna przeciął tętnicę szyjną, jego szanse na przeżycie byłyby minimalne. Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji służb ratunkowych i natychmiastowej pomocy, udało się uniknąć najgorszego. Jego stan jest stabilny.


Przeczytaj także:

Zatrzymanie krążenia w powiecie kaliskim. Mężczyzny nie udało się uratować

Tragedia pod Kaliszem. Młody żołnierz zginął w wypadku

Śmiertelne zderzenie z ciężarówką. Nie żyje mieszkaniec powiatu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Adam 03.09.2024 20:43
Widac tu ze lapki w dol dawaja nie patrioci,tylko co chca u nas flagi czerwonoczarnej,Co za narod,nie widzi co sie dzieje w kraju

KW-2 03.09.2024 23:36
Dokładnie Adamie tak jak piszesz. Ja obserwuję to nagłe wysypy łapek i to dzieje się tylko pod komentarzami dotyczącymi wiadomo jakiej nacji. Bywa, że w kilka sekund nagle przewaga jest kolosalna. Co do samego wpisu to święte słowa już we Wrocławiu malują czarno-czerwone flagi na budynkach i napisy baćko nasz ..... wiadomo co bo mi tego nie puszczą jak całość napiszę.

Złotopolscy 04.09.2024 15:57
KW-2 03.09.2024 23:36
Dokładnie Adamie tak jak piszesz. Ja obserwuję to nagłe wysypy łapek i to dzieje się tylko pod komentarzami dotyczącymi wiadomo jakiej nacji. Bywa, że w kilka sekund nagle przewaga jest kolosalna. Co do samego wpisu to święte słowa już we Wrocławiu malują czarno-czerwone flagi na budynkach i napisy baćko nasz ..... wiadomo co bo mi tego nie puszczą jak całość napiszę.
Ciekawe

kla 03.09.2024 13:53
Może człowiek w sporych kłopotach z których nie widział wyjścia lub chory. To też wielka trauma dla dzieci-świadków zdarzenia oraz wielkie brawa dla policji za szybkie odszukanie desperata.

Złotopolscy 04.09.2024 15:56
Smutna prawda

Anna 03.09.2024 12:10
Ludzie już mają dosyć nie ma pomocy w Polsce dla Polaków ale za to państwo polskie ochoczo pomaga samsiadom z kijowa.dla nich są pieniądze mieszkania ubezpieczenia kredyty.

BTR 03.09.2024 15:18
To prawda. Ludzie pracują na 2 etaty, długi, podwyżki a wrogi element z u dostaje kredyty 0%, dodatki, socjale, wsparcia. Tylko Polak musi na to zarobić i jest łupiony niemiłosiernie w swoim kraju na rzecz wrogiego narodu.

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 30°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 14 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: NN Treść komentarza: Pogoda nie służy podróżowaniu, dlatego wymaga jeszcze większego skupienia na drodze. Największą bolączką na naszych drogach jest brawura i brak umiejętności, brak znajomości przepisów. Przykład z dnia dzisiejszego po godzinie 15-tej, podaję godzinę bo mam nadzieję, że może ten ktoś doczyta i wyciągnie wnioski , kierowca karetki z kaliskiego pogotowia nie używa prawego kierunkowskazu zjeżdżając z ronda HDK jadąc do szpitala od osiedla Dobrzec. Ponieważ jeżdżę tam często, często spotykam takich zawodowców, którzy nie wiedzą którego kierunkowskazu użyć przy zjeżdżaniu z ronda. Kiedyś kierowcami karetek byli zawodowcy, dziś strach się bać. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:32 Źródło komentarza: Karambol na krajówce. Zderzyły się dwie ciężarówki i dwa samochody osobowe Autor komentarza: Lajkonik Treść komentarza: Podobno zakład był zagrożony koleją CPK że za blisko tory będą. A teraz rozbudowa zakładu? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:16 Źródło komentarza: Zakład lotniczy do rozbudowy. Inwestycja może ruszać Autor komentarza: pracownik Treść komentarza: Wcale nie jest tak, jak Pan pisze. PWK ma akurat dużo stanowisk biurowych i około-produkcyjnych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:15 Źródło komentarza: Zakład lotniczy do rozbudowy. Inwestycja może ruszać Autor komentarza: Zły Treść komentarza: Jest 16.26 i nadal całkowicie zablokowana. W czasie wojny czołg sprawny spychał na pobocze czołg uszkodzony i jechał dalej. Tutaj dwa małe kląkry w rowie , dwa duże na pasie ruchu i 5 godzinę robią porządek. A dodać trzeba, że nie było poszkodowanych. Burdel w kierowaniu ruchem, a właściwie brak kierowania. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:31 Źródło komentarza: Karambol na krajówce. Zderzyły się dwie ciężarówki i dwa samochody osobowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama