Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 10:21
Reklama
Reklama
Reklama

Akcja w markecie budowlanym. Aż tak mu to było potrzebne, że ukradł?

Praca w Policji to przede wszystkim służba, dlatego nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru. To, że policjantem się jest, a nie bywa udowodnił mł. asp. Leszek Biegański policjant Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej. Dzięki błyskawicznej, zdecydowanej reakcji funkcjonariusza będącego po służbie, sprawca kradzieży sklepowej został zatrzymany na gorącym uczynku i ukarany za popełnione wykroczenie.
Akcja w markecie budowlanym. Aż tak mu to było potrzebne, że ukradł?

Autor: fot. poglądowe policja.pl

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie jednej z galerii handlowych w Kaliszu. Mł. asp. Leszek Biegański, będąc w czasie wolnym od służby zauważył na parkingu przed jednym z marketów budowlanych biegnącego mężczyznę. Uciekiniera ścigał pracownik ochrony sklepu. Policjant domyślając się, że może chodzić o kradzież, postanowił zareagować. 

Natychmiast ruszył w pieszy pościg. Po około kilometrze udało mu się dogonić i zatrzymać zbiega. Okazało się, że uciekinier to 41-letni mieszkaniec Kalisza. Powodem jego ucieczki była kradzież wiertła o wartości blisko 100 złotych - poinformowała podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa KMP w Kaliszu

O sytuacji natychmiast został powiadomiony oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, który na miejsce skierował patrol. W związku z popełnionym wykroczeniem sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Skradziony towar wrócił na sklepowe półki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Adam 06.02.2024 16:22
Chyba jakies wielkie ze za 100zl.Az czuc cebula,oni tak maja,ciezko uczciwego spotkac tam

Raf 07.02.2024 10:00
Ciągnij się bażancie

Riposta 07.02.2024 10:02
U Was takich nie ma bo i tak nie kupisz. Ostrogą wydłubiesz dziurę albo dziobem.

omen 07.02.2024 14:33
Ten złodziej był z Ostrowa. lepiej zamilcz.

kaliszanin 07.02.2024 14:58
zaden szanujacy czlowiek nie poledzie do OSTROWA

Suweren1 06.02.2024 11:31
Brawo Polska policja wspaniala spektakularna akcja. A co z amber Gold?

AKI 06.02.2024 16:16
Zapytaj Rudego może ci odpowie.

loko 07.02.2024 14:37
Aferę Amber Gold wykryła i nagłośniła Gazeta Wyborcza. Sprawcy siedzą w więzieniu. Ziobro nic z tym nie zrobił. W czym masz problem poza sączeniem jadu?

Das 07.02.2024 16:23
Problem w tym że ich mocodawcy tzn. obecnie rządzący nadal nie siedzą, a siedzą za nich słupy.

loko 07.02.2024 22:03
Skąd czerpiesz swoją wiedzę? Uważasz, że Ziobro wiedział o mocodawcach i nic z tym nie zrobił? Dlaczego nie podzieliłeś się ze swą wiedzą z ludźmi Ziobry?

Haraszo 06.02.2024 21:39
Ano to, że przed przelaniem komuś pieniędzy na inwestycje należy się zapoznać z działaniem firmy i słowo inwestowanie musi się niestety kojarzyć z ryzykiem. W Amber Gold naprawdę musieli zainwestować naiwniacy, ale też ludzie chciwi. Nie wiem czy powinno być ich szkoda, człowiekowi, który zastanawia się co zrobić ze swoimi uczciwie zarobionymi pieniędzmi. Większy porządek da Ci taki aspirant, który goni za smykiem po robocie, chociaż mógłby w sumie olać, niż to jak będzie szafować bezpieczeństwem swojego stanowiska dobierając się do d**y politykom. Wracając do takich szarych akcji. Gdyby nie udupianie czegoś takiego przez służby miałbyś chaos. To masz na codzień, jest gwałtem. Amber Gold nie przystawiało nikomu lufy do łba, ani nie wyrywało kasy z ręki.

polo 07.02.2024 14:34
Przestępcy z Amber Gold siedzą w więzieniu.

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 30°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 14 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: NN Treść komentarza: Pogoda nie służy podróżowaniu, dlatego wymaga jeszcze większego skupienia na drodze. Największą bolączką na naszych drogach jest brawura i brak umiejętności, brak znajomości przepisów. Przykład z dnia dzisiejszego po godzinie 15-tej, podaję godzinę bo mam nadzieję, że może ten ktoś doczyta i wyciągnie wnioski , kierowca karetki z kaliskiego pogotowia nie używa prawego kierunkowskazu zjeżdżając z ronda HDK jadąc do szpitala od osiedla Dobrzec. Ponieważ jeżdżę tam często, często spotykam takich zawodowców, którzy nie wiedzą którego kierunkowskazu użyć przy zjeżdżaniu z ronda. Kiedyś kierowcami karetek byli zawodowcy, dziś strach się bać. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:32 Źródło komentarza: Karambol na krajówce. Zderzyły się dwie ciężarówki i dwa samochody osobowe Autor komentarza: Lajkonik Treść komentarza: Podobno zakład był zagrożony koleją CPK że za blisko tory będą. A teraz rozbudowa zakładu? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:16 Źródło komentarza: Zakład lotniczy do rozbudowy. Inwestycja może ruszać Autor komentarza: pracownik Treść komentarza: Wcale nie jest tak, jak Pan pisze. PWK ma akurat dużo stanowisk biurowych i około-produkcyjnych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:15 Źródło komentarza: Zakład lotniczy do rozbudowy. Inwestycja może ruszać Autor komentarza: Zły Treść komentarza: Jest 16.26 i nadal całkowicie zablokowana. W czasie wojny czołg sprawny spychał na pobocze czołg uszkodzony i jechał dalej. Tutaj dwa małe kląkry w rowie , dwa duże na pasie ruchu i 5 godzinę robią porządek. A dodać trzeba, że nie było poszkodowanych. Burdel w kierowaniu ruchem, a właściwie brak kierowania. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:31 Źródło komentarza: Karambol na krajówce. Zderzyły się dwie ciężarówki i dwa samochody osobowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama