Pucharowe medale zawodników Kruk Gym

Dwa medale wywalczyli reprezentanci Kruk Gym Kalisz w zawodach Pucharu Polski w muay thai, które odbyły się w Tarnowie. Kaliszanie uczestniczyli też w zgrupowaniu narodowej kadry. Najmłodsi zaś walczyli na północy Polski.

W trzydniowym turnieju w Tarnowie kaliscy zawodnicy startowali w kategorii juniorów i odnieśli komplet zwycięstw. Igor Miklas nie miał sobie równych w wadze do 63,5 kg, zaś Wiktor Ciesielski triumfował w wadze do 67 kg.

Na tarnowskich ringach nasi juniorzy spisali się rewelacyjnie. Zwyciężyli w swoich wagach wszystkie pojedynki i zdobyli złote medale Pucharu Polski. W walkach finałowych nie pozostawili złudzeń swoim rywalom, kto jest najlepszy – podkreśla trener Maciej Kaczmarek, który sekundował zawodnikom. – Serdeczne podziękowania należą się rodzicom za wsparcie logistyczne, a także państwu Miklas za bezpieczną podróż – dodaje szkoleniowiec.

Po pucharowym sukcesie Igor Miklas i Wiktor Ciesielski udali się wraz ze swoimi klubowymi kolegami z Kruk Gym – Maciejem Herbichem i Mateuszem Kazimierczakiem – na zgrupowaniu polskiej kadry muay thai, której jednym z trenerów jest szkoleniowiec kaliskiego klubu, Aleksander Kruk. Odbyło się ono w dniach 17-19 listopada w Zakopanem.

Wcześniej w Dobrej na Pomorzu z powodzeniem rywalizowali najmłodsi przedstawiciele Kruk Gym. W zawodach dla dzieci „Fight Store 2 – Kuźnia Talentów” po dwie walki stoczyli Adam Kruk, Andrzej Kowalenko i Borys Paprocki, otrzymując za swoją postawę pamiątkowe medale i nagrody.