Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 20:09
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszedł z domu i zgubił się w lesie. Akcja poszukiwawcza mężczyzny

Chwile grozy przeżyła jedna rodzina z powiatu pleszewskiego. W poniedziałek służby otrzymały zgłoszenie, że jeden z członków rodziny wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna miał zgubić się na terenie pobliskich lasów. W akcję poszukiwawczą zaangażowało się kilka jednostek straży pożarnej, policja i grupa poszukiwawcza z psami.
Wyszedł z domu i zgubił się w lesie. Akcja poszukiwawcza mężczyzny

Autor: fot. poglądowe policja.pl

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 14 sierpnia około godziny 17:00 na terenie gminy Czermin. Pleszewskie służby otrzymały informację, że mężczyzna wyszedł z domu i zaginął w pobliskim lesie. Nie było z nim kontaktu, mężczyzna nie odbierał telefonu. 

Na poszukiwania wyruszyli więc strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Pleszewie, Ochotniczych Straży Pożarnych z Czermina, Broniszewic, Żegocina i Żbik oraz policja i grupa poszukiwawcza z psami. Ze strażaków zorganizowane zostały też dwa patrole na quadach i jeden motocyklowy - przekazała portalowi pleszew.naszemiasto st. asp. Mariusz Glapa z Zespołu Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie

Mężczyzna był poszukiwany przez kilka godzin. Na szczęście poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. Zaginiony został odnaleziony po około dwóch godzinach. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 32°C Miasto: Kalisz

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama