W Krakowie bez punktów. KKS uległ Hutnikowi (WIDEO)

KKS rozczarował w Krakowie i przegrał ze znajdującym się w strefie spadkowej eWinner II ligi Hutnikiem 0:2. To już czwarta tej wiosny porażka kaliskiego zespołu i zarazem trzecia biorąc pod uwagę tylko cztery ostatnie potyczki.
Kliknij aby odtworzyć

Pierwszą bramkę przyjezdni stracili w 16. minucie. Po centrze z kornera najwyżej do piłki wyskoczył Adrian Jurkowski, który strzałem głową dał gospodarzom prowadzenie. Drugi gol padł w 69. minucie. Chwilę po tym, jak trener Bogdan Zając dokonał w swojej drużynie potrójnej zmiany. Wtedy też mocnym uderzeniem z dystansu rezultat ustalił Dominik Zawadzki.

KKS miał swoje sytuacje, ale żadnej nie zamienił na bramkę. W pierwszej połowie kilka razy próbował Nestor Gordillo, a najbliżej celu był w 45. minucie, gdy jego uderzenie obronił Bartłomiej Frasik. Bramkarz Hutnika uratował też swój zespół w 80. minucie, interweniując w świetnym stylu po główce jednego z kaliskich graczy.

W doliczonym już czasie czerwoną kartką ukarany został trener Zając. Szkoleniowiec ekipy znad Prosny w ciągu zaledwie kilku sekund obejrzał dwa „żółtka”, przez co końcowe fragmenty musiał oglądać z wysokości trybun.

W Krakowie kaliski zespół zanotował czwartą tej wiosny porażkę. Niepokoi fakt, że z czterech ostatnich meczów przegrał trzy, nie zdobywając w nich choćby gola. Tymczasem w najbliższy piątek, 15 kwietnia, czeka go domowy bój z Pogonią Siedlce (godz. 19:00).